Депутат міської ради Андрій Согорін зробив аналіз, як бюджет 2020 вплине на Запоріжжя

Кабмін знову ставить українські громади на коліна і змушу просити. Об этом сообщает esz.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кілька тижнів поспіль українці обговорюють бюджет України на 2020 рік. Багато цифр, багато правок, але досі мало хто розуміє усе це вплине на життя українців та на кожен регіон зокрема. Депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін провів аналіз бюджету, свої підрахунки опублікував у соціальній мережі Фейсбук. Зокрема Согорін пише, що місто втрачає велику суму коштів, яку могло б спрямувати на корисні проекти та розвиток в рамках децентралізації.

Дуже важливий текст для запоріжців.
Як прийняття бюджету 2020 Верховною Радою вплине на Запоріжжя. Це повинні знати та розуміти всі.
Місто більше не буде отримувати кошти в бюджет з продажу пального. Це – мінус 100 млн для Запоріжжя. По всій Україні це мінус 7,7 млрд з місцевих бюджетів.
Пропонується з цих коштів виділити всього 4 млрд, які через Кабмін будуть виділятись на ремонт доріг у містах. Забрали 7.7 віддали 4. Отже тепер нам доведеться просити у Кабміну гроші, щоб відремонтувати дороги у місті. Подобаємося – дадуть, не подобаємся – не дадуть.
Так вже було. Ця система працювала при Януковичу, для того щоб міста тримати на “строгачі”. Доріг буде менше.
Заборона індексації на інфляцію вартості оренди землі. Просто у Слуг є володарі ділянок, що хочуть платити менше. Власне і міста отримають менше. Всього по Україні 2.2. млрд.
Про недофінансування пільг, медицини та освіти – як хочете так і викручуйтесь.
Також очікується падіння доходів бюджету по податку на доходи фізичних осіб – зелений принтер рулить, вже рік потрібно щоб розгребти те що вони прийняли.
Прогноз – мінус 300 млн на 2020 рік. Це в два рази більше ніж те що витрачено на капремонти будинків, або в два рази більше ніж витрачено на ремонт доріг


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/deputat-miskoi-radi-andrij-sogorin-zrobiv-analiz-jak-bjudzhet-2020-vpline-na-zaporizhzhja.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя