Максим Бурбак: Парламент і уряд працюватимуть до обрання нової Верховної Ради


Парламент VIII скликання є найпродуктивнішим і працюватиме до 27 жовтня

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту, про це пише прес-служба партії. Об этом сообщает ukraine-fm.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Безсумнівним фактом є те, що нинішнє скликання Верховної Ради — найпродуктивніше за всю історію України. Це і безліч рішень, спрямованих на підтримку сектору оборони, і безвіз з ЄС, і створення антикорупційних інституцій, і закріплення в Конституції курсу в Євросоюз та НАТО, і енергетична реформа, і освітня реформа, і система заходів для захисту української мови та відродження національної ідентичності, і багато-багато іншого", — підкреслив Максим Бурбак, нагадавши, що саме фракція "Народний фронт" безпосередньо ініціювала всі ці історичні рішення.

"Ми пишаємось результатом!", — наголосив керівник фракції.

"Парламент і уряд будуть працювати до обрання нової Верховної Ради на строкових виборах 27 жовтня, які будуть такими ж демократичними, як і президентські", — наголосив Максим Бурбак.

"Верховна Рада очікує від новообраного президента Володимира Зеленського кадрових рішень, законопроектів для посилення обороноздатності, відновлення цілісності країни, продовження курсу в НАТО і ЄС, розвитку економіки і антикорупційних ініціатив", — зазначив Максим Бурбак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/maksym_burbak_parlament_i_uryad_pracyuvatymut_do_obrannya_novoyi_verkhovnoyi_rady”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя