Прокурор Горобинський Віталій Миколайович торгує кров#39;ю бійців АТООсобистими секретами та корупційним досвідом ділиться прокурор Київської місцевої прокуратури № 9 Горобинський В.М.: "Як за свою прокурорську заробітну плату в 3000 грн. купити Watch Apple Watch (модель MMFK2, за 1000 доларів США), айфон 6 (за 1,3 тисячі доларів США) та автомобіль (за 30 000 доларів США)".

Прокурор Київської місцевої прокуратури № 9 Горобинський Віталій Миколайович впродовж 14 (чотирнадцяти) місяців кришує 4 бандитів, що скоїли подвійний озброєний бандитський напад на відоме приватне підприємство, під час якого вони активно і привселюдно нищили і викрадали приватне майно! Керівник цього самого приватного підприємства своїми силами та за власний кошт встановив місце проживання таких бандитів та надав цю інформацію трьом слідчим Солом'янського УП ГУ НП в м.Києві (Ткач Г.О., Батрак О.В. та Кобець У.В.) для належної оперативності пошукових дій. Однак, вказані слідчі вступили в злочинний зговір з процесуальним керівником - прокурором Горобинським Віталієм Миколайовичем та викрали з матеріалів карної справи речові докази і протокол допиту понятих і огляду місця вчинення злочину з метою покривання вчинених злочинів фігурантів по справі провадження! Більше того, прокурор Горобинський В.М., слідчі Ткач Г.О., Батрак О.В. та Кобець У.В. за 14 місяців існування карної справи і досі жодного разу не допитали цих самих бандитів та не проводять жодної іншої процесуальної дії!

Керівник Київської місцевої прокуратури №9 Чечотка Ірина Романівна, не дивлячись на те, що за подібні шахрайства і співпрацю зі злочинністю проти неї теж зараз відкрита карна справа, протизаконно покриває службові злочини прокурора Горобинського В.М. та злочинних слідчих Ткач Г.О., Батрак О.В. та Кобець У.В.!

Шановні бійці АТО, чи саме за таку владу ви помираєте на сході України, при цьому вбиваючи невинних братів і сестер?
Чи насправді ви не здогадуєтеся про те, що справжні вороги знаходяться за вашими спинами у глибокому тилу та влаштували небачений досі геноцид вашим же рідним і близьким?

Прокурор Горобинський Віталій Миколайович торгує кров#39;ю бійців АТО


Источник: https://www.youtube.com/watch?v=ky2QejDGCdA

ТОП новости

Вход

Меню пользователя